La kanonaj formoj de la 2, 3, 4 - dimensiaj paraanalitikaj funkcioj
Compositio Mathematica, Tome 12 (1954-1956), p. 81-96
@article{CM_1954-1956__12__81_0,
     author = {Fr\'echet, Maurice Ren\'e},
     title = {La kanonaj formoj de la 2, 3, 4 - dimensiaj paraanalitikaj funkcioj},
     journal = {Compositio Mathematica},
     publisher = {Kraus Reprint},
     volume = {12},
     year = {1954-1956},
     pages = {81-96},
     zbl = {0058.06601},
     mrnumber = {70733},
     language = {eo},
     url = {http://http://www.numdam.org/item/CM_1954-1956__12__81_0}
}
Fréchet, Maurice. La kanonaj formoj de la 2, 3, 4 - dimensiaj paraanalitikaj funkcioj. Compositio Mathematica, Tome 12 (1954-1956) pp. 81-96. http://www.numdam.org/item/CM_1954-1956__12__81_0/

[1] C. R. Ac. Sc. Paris, t.236, 1953; p. 1832-34 kaj p. 2191-2193. | Zbl 0050.08603

[2] La paraanalitikaj funkcioj en n dimensioj,

[3] Nombres complexes, laii artikolo de E. Study, Enciklopedio de la matematikaj sciencoj, franca eldono, t. 1, vol. 1, kajero 3, 1908, vidu p. 367-378, 393-403.

[4] Determinado de la plej ĝeneralaj planaj paraanalitikaj funkcioj, Annali di Matematica, serie IV, t. XXXV, 1953, p. 255. | Zbl 0052.08504

[5] C. R., t.235, 1952, p. 1585-1587. | Zbl 0047.32203

[6] C. R., t.236, 1953, p. 348-351. | MR 54060 | Zbl 0050.08602

[7] La paraanalitikaj funkcioj en n dimensioj. Journal für die reine und angewandte Mathematik, baldaŭ presota. | Zbl 0070.07504

[8] Sur certains systèmes d'équations aux dérivées partielles, C. R., t. 114, 1892, p. 805-807. | JFM 24.0331.02

[9] C., R. t. 116, 1893; pp. 1114, 1242.Bericht ges. Leipzig, Bd 45, 1893, Math., p. 828, Bd 46, 1894, Math. p. 120.